U16-landslaget gutter: Turnering på Gjøvik 3.-7. april 2018

U16-landslaget gutter: Turnering på Gjøvik 3.-7. april 2018

U16-landslaget deltar i en 6-nasjoners turnering med Danmark, Italia, Sveits, Tyskland og Østerrike. Kampprogram og uttak i saken. Strømmes på LiveArena.

Kampprogram

Alle kampene strømmes på LiveArena - tv.hockey.no

Gruppespill

Gruppe A - Føres her

Dato Tid Hjemme Borte Stilling  
03.04.18 16:00 Østerrike Sveits 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)  Kampfakta
04.04.18 16:00 Danmark Østerrike 4-2 (1-0, 2-1, 1-1)  Kampfakta
05.04.18 16:00 Sveits Danmark 7-1 (1-0, 1-0, 5-1) Kampfakta

 

Sveits 2 1 0 0 1 9-4 3
Østerrike 2 1 0 0 1 5-6 3
Danmark 2 1 0 0 1 5-9 3

 

Gruppe B - Norges gruppe - Føres her

Dato Tid Hjemme Borte Stilling  
03.04.18 19:30 Norge Tyskland 8-10 (3-2, 3-5, 2-3)  Kampfakta
04.04.18 19:30 Tyskland Italia 7-1 (4-0, 2-0, 1-1)  Kampfakta
05.04.18 19:30 Italia Norge 1-3 (1-1, 0-2, 0-0)  Kampfakta

 

Tyskland 2 2 0 0 0 17- 9 6
Norge 2 1 0 0 1 11-11 3
Italia 2 0 0 0 2  2-10 0

 

Plasseringskamper om 5. plassen

Pl. kampene føres her

Dato Tid Hjemme Borte Stilling  
06.04.18 12:30 Danmark Italia 5-1 (0-0, 3-0, 2-1)  Kampfakta
07.04.18 12:30 Italia Danmark 2-5 (0-1, 2-2, 0-2)  Kampfakta

Sluttspill

Sluttspillet føres her

Semifinaler

Dato Tid Hjemme Borte Stilling  
06.04.18 16:00 Tyskland Østerrike 5-1 (2-1, 3-0, 0-0)  Kampfakta
  19:30 Sveits Norge 3-1 (2-0, 1-0, 0-1) Kampfakta

Bronsefinale

Dato Tid Hjemme Borte Stilling  
07.04.18 16:00 Østerrike Norge 2-5 (1-1, 0-3, 1-1)  Kampfakta


Finale

07.04.18 19:30 Tyskland Sveits 3-2 (0-0, 1-0, 2-2)  Live Kampfakta

Sluttstillingen

 1  Tyskland
 2  Sveits
 3  Norge
 4  Østerrike
 5  Danmark
 6  Italia


Uttatte spillere

Målvakter (3) Klubb
Aleksander Johnsen Manglerud
Christian Melaas Storhamar
Fabian Plogås Vålerenga
   
Backer (8)  
Jesper Bugten Sparta Sarpsborg
Tobias Degvold Storhamar
Sander Vold Engebråten Storhamar
Jonas Slettebø Haughom Stavanger
Mats Hildisch Frisk Asker
Nils Høva Lillehammer
Phillip Jølstadengen Frisk Asker
Kristoffer Tapper Vålerenga
   
Løpere (13)  
Sondre Ahlsen Sparta Sarpsborg
Fredrik Bjørndal Frisk Asker
Patrick Elvsveen Storhamar
Philip Granath Frisk Asker
William Hedlund Zug (SUI)
Kyrre Hellerud Manglerud
Eskild Bakke Olsen Storhamar
Mikkel Øby Olsen Stjernen Fredrikstad
Theodor Erevik Solland Stavanger
André Bjelland Strandborg Stavanger
Stian Thorbjørnsen Sparta Sarpsborg
Lucas Loob Trygg Manglerud
Teodor Benno Vaage Manglerud