U20-landslaget: Turnering i Karlstad 22.-26. august 2018

U20-landslaget: Turnering i Karlstad 22.-26. august 2018

Vårt U20-landslag deltar i Super Challenge i Karlstad fra 22. til 26. august. Troppen er tatt ut og kampprogrammet er klart.

Kampprogram

Følg kampene på stats.swehockey.se

Gruppe A

Dato Tid Hjemme Borte Resultat  
22.08.18 16.00 Norge Riga 3-4 (2-0, 1-2, 0-1, 0-0, 0-1)  Kampfakta
  19.30 Färjestad Frankrike 7-2 (1-1, 5-0, 1-1)  Kampfakta
23.08.18 15.45 Frankrike Norge 5-0 (2-0, 2-0, 1-0)  Kampfakta
  19.15 Färjestad Riga 0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-1)  Kampfakta
24.08.18 16.00 Riga Frankrike 2-0 (1-0, 0-0, 1-0)  Kampfakta
  19.30 Färjestad Norge 4-3 (0-1, 3-0, 0-2, 0-0, 1-0)  Kampfakta

 

Riga   3  1  2  7- 3   7
Färjstad   3  1  1 0 11- 6   6
Frankrike   3  1  0  7- 9  3
Norge   3  0  0 2 1  6-13  2

 

Gruppe B

Dato Tid Hjemme Borte Resultat  
22.08.18 15.45 Växjö Østerrike 5-2 (2-1, 2-0, 1-1)  Kampfakta
  19.15 Ungarn Geneve 4-3 (3-1, 1-2, 0-0)  Kampfakta
23.08.18 16.00 Växjö Ungarn 1-3 (0-0, 1-2, 0-1)  Kampfakta
  19.30 Østerrike Geneve 4-3 (0-1, 1-1, 2-1, 0-0, 1-0) Kampfakta
24.08.18 15.45 Ungarn Østerrike 4-2 (1-1, 0-1, 3-0) Kampfakta
  19.15 Geneve Växjö 2-3 (1-1, 1-1, 0-0, 0-1)  Kampfakta

 

Ungarn   3  3  0 11- 6   9
Växjö   3  1  1 1  9- 7   5
Østerrike   3  0  1  8-12  2
Geneve   3  0  0 2 1  8-11  2

 

B-Sluttspill 5.-8. plass

Dato Tid Hjemme Borte Resultat  
25.08.18 12.45 A3 Frankrike B4 Geneve 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)  Kampfakta
  16.15 B3 Østerrike A4 Norge 2-5 (1-1, 0-2, 1-2)  Kampfakta
26.08.18 - 7-8. plass 10.45 Frankrike Østerrike 3-6 (1-3, 1-2, 1-1)  Kampfakta
 5.-6. plass 14.15 Geneve Norge 1-3 (0-1, 1-2, 0-0) Kampfakta

 

A-Sluttspill 1.-4. plass

Dato Tid Hjemme Borte Resultat  
25.08.18  13.00 A1 Riga B2 Växjö 1-4 (0-1, 0-2, 1-1) Kampfakta
  16.30 B1 Ungarn A2 Färjestad 1-7 (1-3, 0-2, 0-2) Kampfakta
26.08.18 - 3.-4. plass 11.00 Riga Ungarn 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)  Kampfakta
1.-2. plass 14.30 Växjö Färjestad 2-5 (1-0, 1-2, 0-3)  Kampfakta

 

Uttatte spillere

Målvakter (2): Klubb: 
Jørgen Hanneborg Lillehammer 
Jonas Wikstøl Stavanger 
   
Backer (8):  
Håkon Engh Storhamar 
Lars Erik Francke-Enersen Vålerenga 
Jens Jøsok Holstad Pelicans (FIN) 
Emil Hybertsen Vålerenga 
Niclas Jessesen Sparta 
Jonas Meisingset Sparta 
Henrik Ratejczak MS
Sondre Bolling Vaaler Vålerenga 
   
 Løpere (14):  
Erik Bjerketvedt  Sparta
Simen Andre Edvardsen Storhamar 
Thor Jørgen Friestad  Lillehammer 
Robin Haglund  Stavanger 
Joachim Hermansen  MS 
Markus Hermanstad  AIK (SWE) 
Sander Hurrød  Frisk Asker 
Filip Lalande  Vålerenga 
Thomas Berg Paulsen  Stavanger 
Lars Christian Rødne  Stavanger 
Markus Solberg  Frisk Asker 
Samuel Solem  Brynäs (SWE) 
Sander Thoresen  Sparta 
Markus Vikingstad  Stavanger