Norsk Ishockey / Organisasjon

Organisasjon

Org.nr:
971 218 347

Kontonummer:
1813.37.54152

Postadresse:
Norges Ishockeyforbund
Postboks 5000, NO-0840 Oslo

Besøksadresse:
Sognsveien 73

Sentralbord:
+47 21 02 90 00

Åpningstider:
Mandag - fredag, kl. 08 - 16

Fakturere NIHF?

E-postadresser

Generelle henvendelser hockey@hockey.no
Overganger transfer@hockey.no
Protokoll protokoll@hockey.no
Utdanning utdanning@hockey.no
Dommere dommer@hockey.no
Utvikling utvikling@hockey.no
Basishelg basishelg@hockey.no
Eliteleir eliteleir@hockey.no

Utvalg

Ansatte

Ottar EideOttar Eide

Generalsekretær


E-post: ottar.eide@hockey.no
Telefon: +47 982 20 006 / 22 89 56 44

 

Kristoffer HolmKristoffer Holm

Ass. generalsekretær

E-post: kristoffer.holm@hockey.no
Telefon: +47 918 27 528 / 22 89 56 48

 

Petter SalstenPetter Salsten

Sportssjef

E-post: petter.salsten@hockey.no
Telefon: +47 901 98 920 / 22 89 56 55

 

Petter ThoresenPetter Thoresen

Trener A-landslaget herrer

E-post: petter.thoresen@hockey.no
Telefon: +47 995 78 115

 

Geir Thomas OlsenGeir Thomas Olsen

Dommersjef

E-post: geirthomas.olsen@hockey.no
Telefon: +47 958 36 804 / 22 89 56 53

 

Atle Norum LarsenAtle Norum Larsen
Dommeransvarlig bredde

E-post: atle.norumlarsen@hockey.no
Telefon: +47 990 92 866

 

Tobias JohanssonTobias Johansson
Konsulent sport

E-post: tobias.johansson@hockey.no
Telefon: +47 905 47 760

 

Jon HaukelandJon Haukeland

Seniorrådgiver 

E-post: jon.haukeland@hockey.no
Telefon: +47 915 19 626 / 22 89 56 46

 

Espen SætherEspen Sæther

Konsulent utvikling

E-post: espen.saether@hockey.no
Telefon: +47 980 08 272

 

Vetle DalbergVetle Dalberg

Konsulent utvikling

E-post: vetle.dalberg@hockey.no
Telefon: +47 932 23 329

 

Espen HegdeEspen Hegde

Prosjektleder Kjelkehockey

E-post: espen.hegde@hockey.no
Telefon: +47 922 32 716 / 22 89 56 47

 

Grethe FjeldstadGrethe Fjeldstad

Ansvarlig serie-/cupoppsett, TurneringsAdmin

E-post: grethe.fjeldstad@hockey.no
Telefon: +47 414 69 870 / 22 89 56 45

 

Marianne RønningsbakkMarianne Rønningsbakk

Administrasjonskonsulent

E-post: marianne.ronningsbakk@hockey.no
Telefon: +47 952 42 520 / 22 89 57 37

 

Mimi WikantMimi Wikant
Foreldrepermisjon til 09.08.2022

Administrasjonskonsulent
E-post:
Telefon:

 

Karoline JøstneKaroline Jøstne

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: karoline.jostne@hockey.no
Telefon: +47 995 58 990

 

Dag Ronny HagenDag Ronny Hagen

Brand Manager & Webredaktør

E-post: dag.hagen@hockey.no
Telefon: +47 406 17 602 / 22 89 56 76

 

Patrick LorenzenPatrick Lorenzen

Webmaster (50%)

E-post: patrick.lorenzen@hockey.no
Telefon: +47 22 89 56 52

 

Eivind Juul PedersenEivind Juul Pedersen

Controller økonomi, ansvarlig klubblisens

E-post: eivindjuul.pedersen@hockey.no
Telefon: +47 994 73 879 / 22 89 56 54

 

Thor Andre EngellThor Andre Engell

Lagersjef

E-post: thorandre.engell@hockey.no
Telefon: +47 959 42 425